DELL Renewed Grade A++ | 15 DC15250 | 15.6 " | FHD | i5-1334U | 16 GB | SSD | 1000 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Pro | Ke
- TootjadDELL Renewed
- Mudel: RD15DC15250-5161USO
- Saadavus: 3
-
646€
DELL Renewed Grade A++ | 15 DC15250 | 15.6 " | FHD | i5-1334U | 16 GB | SSD | 1000 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language US
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel UHD Graphics |
| Grade | Grade A++ |
| Gross depth (mm) | 395.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross weight | 2.59 kg |
| Gross width (mm) | 103.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | US |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Net weight | 1.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 137 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1295.00 g |
| Plastic (No PET) | 105.00 g |
| Producer | DELL Renewed |
| Producer product family | 15 DC15250 |
| Protsessori mudel | i5-1334U |
| Protsessori perekond | Intel Core i5 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.23 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




