DELL Renewed Grade A | Latitude 5340 | 13.3 " | FHD | i3-1315U | 16 GB | SSD | 256 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Pro | Ke
- TootjadDELL Renewed
- Mudel: DELLLAT5340i31315U16GB256ANOR+ENGS
- Saadavus: 1
-
586€
DELL Renewed Grade A | Latitude 5340 | 13.3 " | FHD | i3-1315U | 16 GB | SSD | 256 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language Nordic/ENG stickers | 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Diagonaal | 13.3 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel UHD Graphics |
| Grade | Grade A |
| Gross depth (mm) | 472.00 mm |
| Gross height (mm) | 294.00 mm |
| Gross weight | 2.32 kg |
| Gross width (mm) | 81.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | Nordic/ENG stickers |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Net weight | 1.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 77 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 570.00 g |
| Producer | DELL Renewed |
| Producer product family | Latitude 5340 |
| Protsessori mudel | i3-1315U |
| Protsessori perekond | Intel Core i3 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


