HP Renewed Grade A | ProDesk 600 G4 Desktop Mini PC | Intel Core i3 | i3-8100T | 8 GB | SSD | 128 GB | Intel UHD Graphics 630 |
- TootjadHP Renewed
- Mudel: HPProDesk600G4i38100T8GB128A
- Saadavus: 5
-
170€
HP Renewed Grade A | ProDesk 600 G4 Desktop Mini PC | Intel Core i3 | i3-8100T | 8 GB | SSD | 128 GB | Intel UHD Graphics 630 | Windows 11 Home | 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel UHD Graphics 630 |
| Grade | Grade A |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Net weight | 1.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 714 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Producer | HP Renewed |
| Producer product family | ProDesk 600 G4 Desktop Mini PC |
| Protsessori mudel | i3-8100T |
| Protsessori perekond | Intel Core i3 |
| Salvestusmaht kokku | 128 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

