HP Renewed Grade B | ProBook 440 G9 | 14 " | FHD | i3-1215U | 16 GB | SSD | 512 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Pro | Keybo
- TootjadHP Renewed
- Mudel: HPPB440G9i31215U16GB512BSWE+ENGS
- Saadavus: 1
-
383€
HP Renewed Grade B | ProBook 440 G9 | 14 " | FHD | i3-1215U | 16 GB | SSD | 512 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language Swedish/ENG stickers | 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Diagonaal | 14 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel UHD Graphics |
| Grade | Grade B |
| Gross depth (mm) | 520.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 2.59 kg |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | Swedish/ENG stickers |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Net weight | 2.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 77 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | HP Renewed |
| Producer product family | ProBook 440 G9 |
| Protsessori mudel | i3-1215U |
| Protsessori perekond | Intel Core i3 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


