HP Renewed Grade C | EliteBook x360 830 G7 | 13.3 " | FHD | i5-10210U | 8 GB | SSD | 256 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Pr
- TootjadHP Renewed
- Mudel: HPEB830G7i510210U8GB256CSWE+ENGS
- Saadavus: 2
-
291€
HP Renewed Grade C | EliteBook x360 830 G7 | 13.3 " | FHD | i5-10210U | 8 GB | SSD | 256 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language Swedish/ENG stickers | 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Diagonaal | 13.3 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel UHD Graphics |
| Grade | Grade C |
| Gross depth (mm) | 520.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 2.59 kg |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | Swedish/ENG stickers |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Net weight | 2.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 77 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | HP Renewed |
| Producer product family | EliteBook x360 830 G7 |
| Protsessori mudel | i5-10210U |
| Protsessori perekond | Intel Core i5 |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


