HP Renewed Grade B | ProDesk 800 G6 | Intel Core i5 | i5-10500 | 16 GB | SSD | 256 GB | Intel UHD Graphics 630 | Windows 11 Pro
- TootjadHP Renewed
- Mudel: HPEliteDesk800G6i51050016256B
- Saadavus: 1
-
442€
HP Renewed Grade B | ProDesk 800 G6 | Intel Core i5 | i5-10500 | 16 GB | SSD | 256 GB | Intel UHD Graphics 630 | Windows 11 Pro
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel UHD Graphics 630 |
| Grade | Grade B |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 625 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Producer | HP Renewed |
| Producer product family | ProDesk 800 G6 |
| Protsessori mudel | i5-10500 |
| Protsessori perekond | Intel Core i5 |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



