Lenovo Renewed Grade A | ThinkBook 14 Gen 2 | 14 " | i5-1135G7 | 8 GB | SSD | 256 GB | Intel Iris Xe Graphics | Windows 11 Pro |
- TootjadLenovo Renewed
- Mudel: LenovoThinkBook14G2i58256A
- Saadavus: 3
-
344€
Lenovo Renewed Grade A | ThinkBook 14 Gen 2 | 14 " | i5-1135G7 | 8 GB | SSD | 256 GB | Intel Iris Xe Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language Nordic | 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Diagonaal | 14 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Grade | Grade A |
| Gross depth (mm) | 323.00 mm |
| Gross height (mm) | 18.00 mm |
| Gross weight | 1.43 kg |
| Gross width (mm) | 218.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | Nordic |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Net weight | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 699 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Producer | Lenovo Renewed |
| Producer product family | ThinkBook 14 Gen 2 |
| Protsessori mudel | i5-1135G7 |
| Protsessori perekond | Intel Core i5 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





