Lenovo Renewed Grade A | X1 CARBON G8 | 14 " | FHD | i5-10310U | 8 GB | SSD | 256 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Pro | Key
- TootjadLenovo Renewed
- Mudel: LenX1CG8i510310U8256GBUSA
- Saadavus: 5
-
373€
Lenovo Renewed Grade A | X1 CARBON G8 | 14 " | FHD | i5-10310U | 8 GB | SSD | 256 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language US
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Diagonaal | 14 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel UHD Graphics |
| Grade | Grade A |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 2.10 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | US |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 476 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Lenovo Renewed |
| Producer product family | X1 CARBON G8 |
| Protsessori mudel | i5-10310U |
| Protsessori perekond | Intel Core i5 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


