Apple Renewed CPO | iPad Pro 2021 LTE 5th A2461 | Silver | 8 GB | 128 GB | Wi-Fi | iPad OS | 12 month(s)
- TootjadApple Renewed
- Mudel: FHR43F/A
- Saadavus: 5
-
826€
Apple Renewed CPO | iPad Pro 2021 LTE 5th A2461 | Silver | 8 GB | 128 GB | Wi-Fi | iPad OS | 12 month(s)
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Ekraani diagonaal | 12.9 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Grade | CPO |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 1.38 kg |
| Gross width (mm) | 174.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | iPad OS |
| Net weight | 0.48 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 567 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Apple Renewed |
| Producer product family | iPad Pro 2021 LTE 5th A2461 |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Toote värv | Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |


