Poco Renewed Grade A++ | Poco F6 | Black | 6.67 " | AMOLED | 512 GB | 5G | Android
- TootjadPoco Renewed
- Mudel: RPOpof6-7bb12O
- Saadavus: 1
-
359€
Poco Renewed Grade A++ | Poco F6 | Black | 6.67 " | AMOLED | 512 GB | 5G | Android
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Ekraani diagonaal | 6.67 " |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Embeeded battery | Yes |
| Grade | Grade A++ |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 8.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 74.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5025 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Producer | Poco Renewed |
| Producer product family | Poco F6 |
| Sisemine mälumaht | 512 GB |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


