Samsung Renewed Grade A | Samsung Galaxy Z Flip 6 | Blue | 6.7 " | Foldable AMOLED | 256 GB | 5G | Android
- TootjadSamsung Renewed
- Mudel: RSMzflip6-6bl22O
- Saadavus: 1
-
483€
Samsung Renewed Grade A | Samsung Galaxy Z Flip 6 | Blue | 6.7 " | Foldable AMOLED | 256 GB | 5G | Android
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Ekraani diagonaal | 6.7 " |
| Ekraani tüüp | Foldable AMOLED |
| Embeeded battery | Yes |
| Grade | Grade A |
| Gross depth (mm) | 167.00 mm |
| Gross height (mm) | 7.00 mm |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4831 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Producer | Samsung Renewed |
| Producer product family | Samsung Galaxy Z Flip 6 |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


