BLACK & DECKER | Cordless Chainsaw GKC1825L20-QW | 25 cm
- TootjadBLACK & DECKER
- Mudel: GKC1825L20-QW
- Saadavus: 5
-
123€
BLACK & DECKER | Cordless Chainsaw GKC1825L20-QW | 25 cm
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 242 mm |
| Gross weight | 4.19 kg |
| Gross width (mm) | 222 mm |
| Juhtplaadi pikkus | 25 cm |
| Net weight | 3.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 38 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| PET | 20 g |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Producer product name | Cordless Chainsaw GKC1825L20-QW |
| Tare weight (kg) | 0.42 kg |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.02256408 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







