QNAP | 4-Bay | TR-004 | Up to 4 HDD/SSD Hot-Swap | Micro processor with hardware RAID
- TootjadQNAP
- Mudel: TR-004
- Saadavus: 5
-
268€
QNAP | 4-Bay | TR-004 | Up to 4 HDD/SSD Hot-Swap | Micro processor with hardware RAID
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 4 |
| Draivilahtrid | 4 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 3.72 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Liides | 1 x Type-C USB 3.2 Gen 1 (USB 3.2 Gen 1) |
| Muud funktsioonid | Fan: 1x120mm, 12VDC, Power Supply Unit: 90W Adapter, 100-240V |
| Net weight | 3.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 67 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Plastic (No PET) | 70 g |
| Producer | QNAP |
| Producer product family | 4-Bay |
| Producer product name | TR-004 |
| Protsessori mudel | Micro processor with hardware RAID |
| Tare weight (kg) | 0.37 kg |
| Toetatud ketaste arv | Up to 4 HDD/SSD Hot-Swap |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: qnap 4-bay tr-004 up to 4 hddssd hot-swap micro processor with hardware raid, tr-004, qnap, kettamassiivid


















