QNAP | 6-Bay QTS and QuTS hero NAS | TS-673A-8G | Up to 6 HDD/SSD Hot-Swap | AMD Ryzen | Ryzen V1500B Quad-Core | Processor freq
- TootjadQNAP
- Mudel: TS-673A-8G
- Saadavus: 2
-
1 085€
QNAP | 6-Bay QTS and QuTS hero NAS | TS-673A-8G | Up to 6 HDD/SSD Hot-Swap | AMD Ryzen | Ryzen V1500B Quad-Core | Processor frequency 2.2 GHz | 8 GB | DDR4
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 6 |
| Draivilahtrid | 6 |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 390 mm |
| Gross weight | 7.2 kg |
| Gross width (mm) | 295 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Liides | 2x2.5GbE, 3xUSB Type A 3.2 Gen 2, 1xUSB Type C 3.2 Gen 1, 2xPCIe, 2xM.2 2280 PCIe Gen3 x1 slots |
| Muud funktsioonid | System fan: 2x92mm, CPU fan: 1x60mm, Power Supply Unit: 250W, 100-240V AC, 50-60Hz, 3.5A |
| Net weight | 5.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1413.00 g |
| Plastic (No PET) | 157.00 g |
| Producer | QNAP |
| Producer product family | 6-Bay QTS and QuTS hero NAS |
| Producer product name | TS-673A-8G |
| Protsessori mudel | Ryzen V1500B Quad-Core |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen |
| Protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 1.57 kg |
| Toetatud ketaste arv | Up to 6 HDD/SSD Hot-Swap |
| Volume (m3) | 0.048321 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: qnap 6-bay qts and quts hero nas ts-673a-8g up to 6 hddssd hot-swap amd ryzen ryzen v1500b quad-core processor freq, ts-673a-8g, qnap, kettamassiivid









