QNAP | 8-Bay QTS NAS | TS-832PX-4G | Up to 8 HDD/SSD Hot-Swap | AnnapurnaLabs Alpine | AL324 ARM Cortex-A57 Quad-Core | Processo
- TootjadQNAP
- Mudel: TS-832PX-4G
- Saadavus: 1
-
1 144€
QNAP | 8-Bay QTS NAS | TS-832PX-4G | Up to 8 HDD/SSD Hot-Swap | AnnapurnaLabs Alpine | AL324 ARM Cortex-A57 Quad-Core | Processor frequency 1.7 GHz | 4 GB | DDR4
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 8 |
| Draivilahtrid | 8 |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 385 mm |
| Gross weight | 8.35 kg |
| Gross width (mm) | 295 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Liides | 2x2.5GbE, 2x10GbE 3xUSB 3.2 Gen 1, 1xPCIe |
| Muud funktsioonid | System fan: 2x120mm, 12VDC, CPU fan: 1x60mm, Power Supply Unit: 250W, 100-240V AC, 50/60Hz, 3.5A |
| Net weight | 6.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2007 g |
| Plastic (No PET) | 223 g |
| Producer | QNAP |
| Producer product family | 8-Bay QTS NAS |
| Producer product name | TS-832PX-4G |
| Protsessori mudel | AL324 ARM Cortex-A57 Quad-Core |
| Protsessori perekond | AnnapurnaLabs Alpine |
| Protsessori sagedus | 1.7 GHz |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 4 GB |
| Tare weight (kg) | 2.23 kg |
| Toetatud ketaste arv | Up to 8 HDD/SSD Hot-Swap |
| Volume (m3) | 0.0477015 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: qnap 8-bay qts nas ts-832px-4g up to 8 hddssd hot-swap annapurnalabs alpine al324 arm cortex-a57 quad-core processo, ts-832px-4g, qnap, kettamassiivid









