Synology | 8-Bay | DS1823xs+ | Up to 8 HDD/SSD Hot-Swap | AMD Ryzen | V1780B | Processor frequency 3.35 GHz | 8 GB | DDR4
- TootjadSynology
- Mudel: DS1823xs+
- Saadavus: 1
-
2 213€
Synology | 8-Bay | DS1823xs+ | Up to 8 HDD/SSD Hot-Swap | AMD Ryzen | V1780B | Processor frequency 3.35 GHz | 8 GB | DDR4
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 8 |
| Draivilahtrid | 8 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 166.00 mm |
| Gross height (mm) | 243.00 mm |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gross width (mm) | 343.00 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Liides | 2x2.5GbE, 3xUSB Type-A 3.2 Gen 1, 1x PCIe Gen3 x8 slot, 2xM.2 2280 |
| Muud funktsioonid | System fan: 2x120mm. Power Supply Unit: 250W, 100-240V AC, 50-60Hz |
| Net weight | 6.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 125 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product family | 8-Bay |
| Producer product name | DS1823xs+ |
| Protsessori mudel | V1780B |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen |
| Protsessori sagedus | 3.35 GHz |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toetatud ketaste arv | Up to 8 HDD/SSD Hot-Swap |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: synology 8-bay ds1823xs up to 8 hddssd hot-swap amd ryzen v1780b processor frequency 335 ghz 8 gb ddr4, ds1823xs, synology, kettamassiivid







