Synology | Rack NAS | RS2821RP+ | Up to 16 HDD/SSD Hot-Swap | AMD Ryzen | Ryzen V1500B Quad Core | Processor frequency 2.2 GHz |
- TootjadSynology
- Mudel: RS2821RP+
- Saadavus: 1
-
2 926€
Synology | Rack NAS | RS2821RP+ | Up to 16 HDD/SSD Hot-Swap | AMD Ryzen | Ryzen V1500B Quad Core | Processor frequency 2.2 GHz | 4 GB | DDR4
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 16 |
| Draivilahtrid | 16 |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| Gross depth (mm) | 880 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 22.4 kg |
| Gross width (mm) | 620 mm |
| Keretüüp | Rack |
| Liides | 4 x 1GbE, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x Expansion |
| Muud funktsioonid | Double Fan |
| Net weight | 21.2 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product family | Rack NAS |
| Producer product name | RS2821RP+ |
| Protsessori mudel | Ryzen V1500B Quad Core |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen |
| Protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| RAID-tasemed | RAID Basic,JBOD, 0,1,5,6,10,Hybrid |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 4 GB |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Toetatud ketaste arv | Up to 16 HDD/SSD Hot-Swap |
| Volume (m3) | 0.16368 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: synology rack nas rs2821rp up to 16 hddssd hot-swap amd ryzen ryzen v1500b quad core processor frequency 22 ghz, rs2821rp, synology, kettamassiivid



