Synology RackStation RS2423RP+II | Efficient storage for centralized data management | AMD Ryzen | V1780B | 8 GB | DDR4 | Black
- TootjadSynology
- Mudel: RS2423RP+II
- Saadavus: 5
-
3 684€
Synology RackStation RS2423RP+II | Efficient storage for centralized data management | AMD Ryzen | V1780B | 8 GB | DDR4 | Black
| All | |
| Draivilahtrid | 12 |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 3 |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 580.00 mm |
| Gross weight | 12.40 kg |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Keretüüp | Rack |
| Liides | 2x RJ-45 1GbE LAN Port 1x RJ-45 10GbE LAN Port 2x USB 3.2 Gen 1 Port 1x Expansion Port |
| Net weight | 11.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product family | Efficient storage for centralized data management |
| Producer product name | RackStation RS2423RP+II |
| Protsessori mudel | V1780B |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toide | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

