Synology RS2423+ 12-bay/AMD Ryzen V1780B/8GB DDR4/12 x 3.5
- TootjadSynology
- Mudel: RS2423+
- Saadavus: 3
-
3 110€
Synology RS2423+ 12-bay/AMD Ryzen V1780B/8GB DDR4/12 x 3.5" Hot-Swap/1x10GbE/2x1GbE/2xUSB 3.2/3Fan/RAID 0,1,5,6,10,Hybrid/3Y
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 100.00 mm |
| Brutokaal | 12.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 570.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 500.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.03 m |
| Netokaal | 11.50 kg |
| Paber/Papp | 450.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.50 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: synology rs2423 12-bayamd ryzen v1780b8gb ddr412 x 35, rs2423, synology, kettamassiivid

