Synology | Tower NAS Expansion Unit | DX517 | up to 5 HDD/SSD Hot-Swap (drives not included) | Internal AC 100-240V Universal, 5
- TootjadSynology
- Mudel: DX517
- Saadavus: 1
-
572€
Synology | Tower NAS Expansion Unit | DX517 | up to 5 HDD/SSD Hot-Swap (drives not included) | Internal AC 100-240V Universal, 50/60 Hz
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 5 |
| Draivilahtrid | 5 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 375 mm |
| Gross height (mm) | 325 mm |
| Gross weight | 5.6 kg |
| Gross width (mm) | 340 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Liides | 1x eSATA |
| Muud funktsioonid | Dual Fan |
| Net weight | 5.2 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product family | Tower NAS Expansion Unit |
| Producer product name | DX517 |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Toetatud ketaste arv | up to 5 HDD/SSD Hot-Swap (drives not included) |
| Toite tüüp | Internal AC 100-240V Universal, 50/60 Hz |
| Ühilduvus | DS1517+, DS1817+ |
| Volume (m3) | 0.0414375 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











