Kingston 1000G XS1000 External SSD
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 90.00 mm |
| Brutokaal | 0.027 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 4.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 25.00 mm |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.007 kg |
| Paber/Papp | 16.00 g |
| Palette Qty | 37037 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 4.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: kingston 1000g xs1000 external ssd, sxs10001000g, kingston, ssd

