Kingston 2x8 GB DDR4 3200 MHz PC/server Registered No ECC No
- TootjadKingston
- Mudel: KF432C16BBK2/16
- Saadavus: 5
-
201€
Kingston 2x8 GB DDR4 3200 MHz PC/server Registered No ECC No
| All | |
| Brutokaal | 0.095 kg |
| CAS-latentsusaeg | CL16 |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 92 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross width (mm) | 13 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 2x8 GB |
| Mälu kujutegur | 288-Pin DIMM |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x8 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Netokaal | 0.045 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8499 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer product name | Fury Beast |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00020332 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: kingston 2x8 gb ddr4 3200 mhz pcserver registered no ecc no, kf432c16bbk216, kingston, malud


















