Kingston Fury Beast 32 GB, DDR4, 3600 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
- TootjadKingston
- Mudel: KF436C18BBK2/32
- Saadavus: 5
-
353€
Kingston Fury Beast 32 GB, DDR4, 3600 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 150.00 mm |
| Brutokaal | 0.04 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 5.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 20.00 mm |
| CAS-latentsusaeg | CL18 |
| ECC | No |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 GB |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Mälu kujutegur | 288-Pin DIMM |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 3600 MHz |
| Netokaal | 0.02 kg |
| Paber/Papp | 10.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product name | Fury Beast |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: kingston fury beast 32 gb, ddr4, 3600 mhz, pcserver, registered no, ecc no, kf436c18bbk232, kingston, malud





