Kingston Fury Beast 32GB DDR5, 6000 MHz, CL36, 288-Pin, DIMM Kingston
- TootjadKingston
- Mudel: KF560C36BBEA-32
- Saadavus: 2
-
559€
Kingston Fury Beast 32GB DDR5, 6000 MHz, CL36, 288-Pin, DIMM Kingston
| All | |
| Brutokaal | 0.48 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 139.00 mm |
| Gross height (mm) | 171.00 mm |
| Gross width (mm) | 952.00 mm |
| Netokaal | 0.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 38 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: kingston fury beast 32gb ddr5, 6000 mhz, cl36, 288-pin, dimm kingston, kf560c36bbea-32, kingston, malud

