Kingston KCP432NS6/8 8GB DDR4 3200MHz Single Rank Module | Kingston
- TootjadKingston
- Mudel: KCP432NS6/8
- Saadavus: 5
-
104€
Kingston KCP432NS6/8 8GB DDR4 3200MHz Single Rank Module | Kingston
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 76.00 mm |
| Gross height (mm) | 1613.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 457.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 31 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Kingston |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: kingston kcp432ns68 8gb ddr4 3200mhz single rank module kingston, kcp432ns68, kingston, malud

