Kingston KCP556SD8-48 48GB DDR5 5600MT/s SODIMM | Kingston
- TootjadKingston
- Mudel: KCP556SD8-48
- Saadavus: 5
-
720€
Kingston KCP556SD8-48 48GB DDR5 5600MT/s SODIMM | Kingston
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 76.00 mm |
| Gross height (mm) | 953.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 457.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 52 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Kingston |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: kingston kcp556sd8-48 48gb ddr5 5600mts sodimm kingston, kcp556sd8-48, kingston, malud

