EDBAK SV11 desk mount for three 19 -27 monitors, curved | EDBAK
- TootjadEDBAK
- Mudel: WUBI-SV11c-B
- Saadavus: 2
-
211€
EDBAK SV11 desk mount for three 19 “-27” monitors, curved | EDBAK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1560.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 10.50 kg |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |








