EDBAK TRE100 Mobile stand for monitors with a diagonal of 42
- TootjadEDBAK
- Mudel: TRE100
- Saadavus: 5
-
379€
EDBAK TRE100 Mobile stand for monitors with a diagonal of 42"-75" | EDBAK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1750.00 mm |
| Gross height (mm) | 335.00 mm |
| Gross weight | 38.00 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Net weight | 33.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Tare weight (kg) | 4.50 kg |
| Volume (m3) | 0.15 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edbak tre100 mobile stand for monitors with a diagonal of 42, tre100, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

