EDBAK ULS4337 Universal LED System for 4 cabinets 600 x 337.5 | Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: ULS4337
- Saadavus: 2
-
281€
EDBAK ULS4337 Universal LED System for 4 cabinets 600 x 337.5 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 1357.00 mm |
| Gross weight | 7.00 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 100 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | ULS4337 Universal LED System for 4 cabinets 600 x 337.5 |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |



