EDBAK | Wall mount | GD22C-B | Fixed | 10-29 " | Maximum weight (capacity) 10 kg | Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: GD22C-B
- Saadavus: 1
-
18€
EDBAK | Wall mount | GD22C-B | Fixed | 10-29 " | Maximum weight (capacity) 10 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Fixed |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 18.00 mm |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 18 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 18 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 29 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 10 kg |
| Muud funktsioonid | Screen mounting screws included |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 75x75 100x100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 667 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Producer product family | Flat Wall Mount |
| Screen size compatibility | 10-29 " |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote nimetus | GD22C-B |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edbak wall mount gd22c-b fixed 10-29 maximum weight capacity 10 kg black, gd22c-b, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused


