EDBAK | Wall mount | TWB1C-B | 50-86 " | Maximum weight (capacity) 80 kg | Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: TWB1C-B
- Saadavus: 5
-
57€
EDBAK | Wall mount | TWB1C-B | 50-86 " | Maximum weight (capacity) 80 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 930.00 mm |
| Gross height (mm) | 43 mm |
| Gross weight | 5.5 kg |
| Gross width (mm) | 221 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 86 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 80 kg |
| Muud funktsioonid | Wide range of VESA mounting holes. 3 mm heavy duty steel. Lateral adjustment of the screen once mounted on the wall plate. Suitable for installation on brick, concrete, plaster and wooden walls |
| Net weight | 4.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 800x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 196 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Producer product family | Universal Flat Wall Mount |
| Producer product name | TWB1c-B |
| Screen size compatibility | 50-86 " |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Toote nimetus | TWB1C-B |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 800x400 mm |
| Volume (m3) | 0.00883779 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edbak wall mount twb1c-b 50-86 maximum weight capacity 80 kg black, twb1c-b, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused



