Fellowes | Desk Mount | Height adjustment | 21 " | Maximum weight (capacity) 10 kg | Black
- TootjadFellowes
- Mudel: 8020101
- Saadavus: 1
-
36€
Fellowes | Desk Mount | Height adjustment | 21 " | Maximum weight (capacity) 10 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Height adjustment |
| Gross depth (mm) | 27 mm |
| Gross height (mm) | 228 mm |
| Gross weight | 1.061 kg |
| Gross width (mm) | 504 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 21 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 10 kg |
| Muud funktsioonid | Designed for LCD/TFT monitors |
| Net weight | 0.712 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Desk Mount |
| Palette Qty | 540 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 279.44 g |
| Plastic (No PET) | 69.86 g |
| Producer | Fellowes |
| Screen size compatibility | 21 " |
| Tare weight (kg) | 0.349 kg |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | No |
| Volume (m3) | 0.003102624 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


