Gembird Wall mount | WM-86T-01 | Tilt | 37-86 " | Black
- TootjadGembird
- Mudel: WM-86T-01
- Saadavus: 3
-
16€
Gembird Wall mount | WM-86T-01 | Tilt | 37-86 " | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt |
| Gross depth (mm) | 643.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 5.20 kg |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 86 " |
| Net weight | 4.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 158 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Gembird |
| Screen size compatibility | 37-86 " |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Toote nimetus | WM-86T-01 |
| Toote värv | Black |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 600x200, 500x300, 400x400, 600x300, 500x400, 600x400 mm |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |








