Goobay Tabletop TV Stand Basic Fix | Swivel | 32-70 " | Maximum weight (capacity) 40 kg | Black
- TootjadGoobay
- Mudel: 58524
- Saadavus: 4
-
39€
Goobay Tabletop TV Stand Basic Fix | Swivel | 32-70 " | Maximum weight (capacity) 40 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Swivel |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 622.00 mm |
| Gross weight | 5.20 kg |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 70 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 40 kg |
| Net weight | 4.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 400x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x200 mm |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Pöördenurk | +35/-35 |
| Producer | Goobay |
| Screen size compatibility | 32-70 " |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote nimetus | Tabletop TV Stand Basic Fix |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x200, 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400 mm |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |





