Logilink BP0039 TV Wall mount, 37"-70"", tilt, small
| All | |
| Brutokaal | 1.2 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 670 mm |
| Gross height (mm) | 26 mm |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Kaldenurk | 0 ~-8 |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 20.5 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 70 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 35 kg |
| Muud funktsioonid | Flat construction, extreme solid and secure Suitable for 37 70" LCD, LED, PC and TV monitors |
| Netokaal | 1 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200x200 mm |
| Paigutus | Wall Mount |
| Screen size compatibility | 37-70 " |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Toote nimetus | BP0039 |
| Toote värv | Black |
| VESA-paigaldusliidesed | 200x200, 400x200, 300x300, 400x400, 600x400 mm |
| Volume (m3) | 0.0030485 m |
Sildid: logilink bp0039 tv wall mount, 37-70, tilt, small, bp0039, logilink, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused


