Neomounts WL40S-910BL16 TV pillar mount 40-70" - full motion - diam. 25-100 cm | Neomounts
- TootjadNeomounts
- Mudel: WL40S-910BL16
- Saadavus: 2
-
233€
Neomounts WL40S-910BL16 TV pillar mount 40-70" - full motion - diam. 25-100 cm | Neomounts
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 744.00 mm |
| Gross weight | 11.10 kg |
| Gross width (mm) | 386.00 mm |
| Net weight | 9.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1280.00 g |
| Plastic (No PET) | 320.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: neomounts wl40s-910bl16 tv pillar mount 40-70 - full motion - diam 25-100 cm neomounts, wl40s-910bl16, neomounts, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused


















