Sunne | Projector Ceiling mount | Turn, Tilt | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Turn, Tilt |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 1.98 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Kalde reguleerimine | -20 ~+20 |
| Materjal | Aluminum, Steel |
| Muud funktsioonid | Rotate: 360 Profile: 135mm Stud installation |
| Net weight | 1.84 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Projector Ceiling mount |
| Palette Qty | 241 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Pööratav | -20~+20 |
| Producer | Sunne |
| Producer product name | PRO300S |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Ceiling Projector Bracket Mount |
| Ühendusvõime | 25 kg/cm |
| VESA-paigaldusliidesed | 80 - 500 mm |
| Volume (m3) | 0.003584 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: sunne projector ceiling mount turn, tilt white, pro300s, sunne, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused



