Visaro Wall mount | WMT75 Tilting Wall Mount for TV | 43-75 " | Maximum weight (capacity) 45 kg | Black
- TootjadVisaro
- Mudel: WMT75
- Saadavus: 2
-
24€
Visaro Wall mount | WMT75 Tilting Wall Mount for TV | 43-75 " | Maximum weight (capacity) 45 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 155 mm |
| Gross height (mm) | 445.00 mm |
| Gross weight | 1.95 kg |
| Gross width (mm) | 26.00 mm |
| Kaldenurk | +5 to -10 |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 50 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 50 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 75 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 45 kg |
| Muud funktsioonid | Easy-Grip knobs quick tilt adjustment without tools Quick-release system automatic spring locks with pull cords allow fast TV removal Built-in spirit level ensures perfect horizontal alignment |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 400 x 400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 482 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Visaro |
| Screen size compatibility | 43-75 " |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Toote nimetus | WMT75 Tilting Wall Mount for TV |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | N/A mm |
| Volume (m3) | 0.00179335 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |

