TEFAL Pots and pans set, 4 pcs | L7629453 Ingenio Daily Chef | Frying | Diameter 18/22/26 cm | Suitable for induction hob | Remo
- TootjadTEFAL
- Mudel: L7629453
- Saadavus: 2
-
107€
TEFAL Pots and pans set, 4 pcs | L7629453 Ingenio Daily Chef | Frying | Diameter 18/22/26 cm | Suitable for induction hob | Removable handle
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 285.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 3.10 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Kaasas kate | No |
| Käepideme omadused | Removable handle |
| Läbimõõt | 18/22/26 cm |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 2.80 kg |
| Nõudepesumasinakindel | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 127 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 295.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Pots and pans set, 4 pcs |
| Producer product name | L7629453 Ingenio Daily Chef |
| Sobib induktsioonpliitidele | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tüüp | Frying |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |






