TEFAL | Renewal Pan | C4260643 | Frying | Diameter 28 cm | Suitable for induction hob | Fixed handle | Grey
- TootjadTEFAL
- Mudel: C4260643
- Saadavus: 1
-
51€
TEFAL | Renewal Pan | C4260643 | Frying | Diameter 28 cm | Suitable for induction hob | Fixed handle | Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 6.91 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Kaasas kate | No |
| Käepideme omadused | Fixed handle |
| Läbimõõt | 28 cm |
| Materjal | Aluminum/Ceramic |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 6.90 kg |
| Nõudepesumasinakindel | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 145 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Renewal Pan |
| Producer product name | C4260643 |
| Sobib induktsioonpliitidele | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Frying |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |



