Adler | Grill Utensil Set with Carrying Case | AD 6727 | Grill Cutlery Set | 4 pc(s) | Stainless Steel/Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 6727
- Saadavus: 5
-
8€
Adler | Grill Utensil Set with Carrying Case | AD 6727 | Grill Cutlery Set | 4 pc(s) | Stainless Steel/Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.92 kg |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |
| Kaasnevate toodete arv | 4 pc(s) |
| Käepideme materjal | Plastic |
| Materjal | Stainless steel/Plastic |
| Net weight | 0.80 kg |
| Nõudepesumasinakindel | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 576 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Grill Utensil Set with Carrying Case |
| Producer product name | AD 6727 |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Toote värv | Stainless Steel/Black |
| Tüüp | Grill Cutlery Set |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |










