BEKO Oven | BBVM17400B | 72 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Steam function | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
- TootjadBEKO
- Mudel: BBVM17400B
- Saadavus: 5
-
440€
BEKO Oven | BBVM17400B | 72 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Steam function | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 72 L |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Gross depth (mm) | 670 mm |
| Gross height (mm) | 660 mm |
| Gross weight | 38.30 kg |
| Gross width (mm) | 670 mm |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 59.5 cm |
| Laius | 59.4 cm |
| Net weight | 35.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2100.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | BBVM17400B |
| Puhastamise tüüp | Hydrolytic |
| Sügavus | 56.7 cm |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.296274 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






