Simfer Oven | 4207BERIM.1 | 47 L | Multifunctional | Manual | Pop-up knobs | Height 54.1 cm | Width 45 cm | Stainless Steel
- TootjadSimfer
- Mudel: 4207BERIM.1
- Saadavus: 5
-
252€
Simfer Oven | 4207BERIM.1 | 47 L | Multifunctional | Manual | Pop-up knobs | Height 54.1 cm | Width 45 cm | Stainless Steel
| All | |
| Ahju tüüp | Multifunctional |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 47 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 675.00 mm |
| Gross height (mm) | 660.00 mm |
| Gross weight | 25.74 kg |
| Gross width (mm) | 510.00 mm |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Pop-up knobs |
| Kõrgus | 54.1 cm |
| Laius | 45 cm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Net weight | 24.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 461.00 g |
| PET | 281.00 g |
| Plastic (No PET) | 627.00 g |
| Producer | Simfer |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | 4207BERIM.1 |
| Puhastamise tüüp | Manual |
| Sisuaken | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.64 kg |
| Toote värv | Stainless Steel |
| Volume (m3) | 0.23 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 275.00 g |






