SALE OUT. Beko FSM59305WDT Cooker, Induction, A, Width 50 cm, White | BEKO Cooker | FSM59305WDT | Hob type Induction | Oven type
- TootjadBEKO
- Mudel: FSM59305WDTSO
- Saadavus: 1
-
429€
SALE OUT. Beko FSM59305WDT Cooker, Induction, A, Width 50 cm, White | BEKO Cooker | FSM59305WDT | Hob type Induction | Oven type Electric | White | Width 50 cm | Grilling | DAMAGED PACKAGING, DENT ON SIDE | Depth 60 cm | 60 L
| All | |
| Ahju suurus | 60 L |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Grillimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 700.00 mm |
| Gross height (mm) | 970.00 mm |
| Gross weight | 50.00 kg |
| Gross width (mm) | 540.00 mm |
| Jääksoojuse indikaator | Yes |
| Kate | Without |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 50 cm |
| Metal aluminum | 12.00 g |
| Net weight | 46.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 782.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 888.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Induction |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Cooker |
| Producer product name | FSM59305WDT |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, DENT ON SIDE |
| Sügavus | 60 cm |
| Tare weight (kg) | 3.33 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1x Standard pallet, 1x Standard wire holder |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.37 m |
| Warranty | 23 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 1648.00 g |





