Bosch Mobile Air Conditioner | Cool 4000 | Suitable for rooms up to 85 m | White/Black
- TootjadBosch
- Mudel: Cool 4000
- Saadavus: 5
-
579€
Bosch Mobile Air Conditioner | Cool 4000 | Suitable for rooms up to 85 m³ | White/Black
| All | |
| Aastane energiakulu | 2.6 kWh |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Eritunnused | Integrated hose |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 900.00 mm |
| Gross weight | 36.00 kg |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Jahutusvõimsus (max) | 9000 BTU/h |
| Kõrgus | 800 mm |
| Laius | 460 mm |
| Müratase | 64 dB |
| Muud funktsioonid | Choose from three fully automated climate control modes to suit your daily situation (Bosch Easy Cool Select) Automatic oscillation moves up and down to disperse cool air streams With automatic oscillation, you will quickly reach the desired room temperat |
| Net weight | 33.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2100.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Mobile Air Conditioner |
| Producer product name | Cool 4000 |
| Sleep mode | Yes |
| Sobib ruumidele kuni | 35 m |
| Sobib ruumidele suurusega kuni | 85 m |
| Sügavus | 400 mm |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Toote värv | White/Black |
| Volume (m3) | 0.25 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







