Tristar | Air Conditioner | AC-5529 | Suitable for rooms up to 80 m | Number of speeds 2 | Fan function | White
- TootjadTristar
- Mudel: AC-5529
- Saadavus: 3
-
290€
Tristar | Air Conditioner | AC-5529 | Suitable for rooms up to 80 m³ | Number of speeds 2 | Fan function | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 870 mm |
| Gross weight | 22 kg |
| Gross width (mm) | 360 mm |
| Kiiruste arv | 2 |
| Müratase | 65 dB |
| Muud funktsioonid | Low energy consumption: energy class A |
| Net weight | 20 kg |
| Õhukonditsioneeri funktsioonid | 3 operation modes: cooling, dehumidifying, fan |
| Õhuvool (suur kiirus) | 320 m /h |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Air Conditioner |
| Producer product name | AC-5529 |
| Remote control | Yes |
| Sobib ruumidele suurusega kuni | 80 m |
| Soojendusfunktsioon | No |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 2 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Free standing |
| Ventilaator | Yes |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.09396 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




