LG Dryer Machine | RHX5009TBB | Energy efficiency class B | Front loading | 9 kg | Heat pump | LED | Depth 66 cm | Wi-Fi | Matte
- TootjadLG
- Mudel: RHX5009TBB
- Saadavus: 3
-
793€
LG Dryer Machine | RHX5009TBB | Energy efficiency class B | Front loading | 9 kg | Heat pump | LED | Depth 66 cm | Wi-Fi | Matte black
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | B |
| Gross depth (mm) | 660 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 57.00 kg |
| Gross width (mm) | 702 mm |
| Isepuhastuv | Yes |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatamismaht | 9 kg |
| Kuivatussüsteem | Heat pump |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Müratase | 62 dB |
| Net weight | 53.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3200.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Dryer Machine |
| Producer product name | RHX5009TBB |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 66 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | Matte black |
| Trumli sisetuli | Yes |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.41 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
Sildid: lg dryer machine rhx5009tbb energy efficiency class b front loading 9 kg heat pump led depth 66 cm wi-fi matte, rhx5009tbb, lg, kuivatid









