TCL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 660 mm |
| Gross height (mm) | 885.00 mm |
| Gross weight | 50.00 kg |
| Gross width (mm) | 677.00 mm |
| Net weight | 45.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | TCL |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.3954357 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tcl, dp0844we0ba, kuivatid

