Whirlpool Dryer Machine | WP B8X WBS EE | Energy efficiency class B | Front loading | 8 kg | Digital | Depth 67.4 cm | White | S
- TootjadWhirlpool
- Mudel: WP B8X WBS EE
- Saadavus: 5
-
731€
Whirlpool Dryer Machine | WP B8X WBS EE | Energy efficiency class B | Front loading | 8 kg | Digital | Depth 67.4 cm | White | Steam function
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | Digital |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | B |
| Gross depth (mm) | 680 mm |
| Gross height (mm) | 890 mm |
| Gross weight | 52.50 kg |
| Gross width (mm) | 640 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 84.6 cm |
| Kuivatamismaht | 8 kg |
| Laius | 59.8 cm |
| Müratase | 60 dB |
| Net weight | 48.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3100.00 g |
| Pinge | 230 - 240 V |
| Plastic (No PET) | 900.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Dryer Machine |
| Producer product name | WP B8X WBS EE |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sügavus | 67.4 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli sisetuli | Yes |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Volume (m3) | 0.387328 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






