Whirlpool Dryer Machine | WP C8 WBS EE | Energy efficiency class C | Front loading | 8 kg | Digital | Depth 61 cm | Steam functi
- TootjadWhirlpool
- Mudel: WP C8 WBS EE
- Saadavus: 2
-
744€
Whirlpool Dryer Machine | WP C8 WBS EE | Energy efficiency class C | Front loading | 8 kg | Digital | Depth 61 cm | Steam function | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 96 kWh |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | Digital |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | C |
| Gross depth (mm) | 675.00 mm |
| Gross height (mm) | 872.00 mm |
| Gross weight | 39.00 kg |
| Gross width (mm) | 655.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatamismaht | 8 kg |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Müratase | 63 dB |
| Net weight | 37.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Dryer Machine |
| Producer product name | WP C8 WBS EE |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 61 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 110 L |
| Trumli sisetuli | Yes |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Võimsus | 800 W |
| Volume (m3) | 0.39 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







